Mākslīgie augi

Mākslīgie ziedi? Kāpēc ne dzīvie? – jūs jautāsiet. Un būsiet pilnīgi pārsteigti, uzzinot, cik būtisku priekšrocību ir mākslīgajiem augiem salīdzinot ar saviem dzīvās floras analogiem. Un tātad, ar ko tad pievilcīgi un ērti mākslīgie ziedi? Viss ļoti vienkārši, kā arī viss ģeniālais!

Pirmkārt, mākslīgie ziedi saglabā nevainojamu ārējo izskatu visa ekspluatācijas termiņa laikā, bet šis termiņš mākslīgajiem augiem ir praktiski bezgalīgs.
Otrkārt, dzīvo augu izmantošana tādās vietās, kur vispār nav saules gaismas vai arī tā ir minimālu laiku, praktiski nav iespējama.
Treškārt, mākslīgie ziedi un mākslīgie koki – tas ir glābiņš tiem, kuriem personīgi zināms, kas ir alerģiskas reakcijas.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu mākslīgo ziedu, koku un augu sortimentu gan pārdošanai, gan nomāi.

Ziedi

Mākslīgie ziedi ir ilglaicīgi un neradīs nepatīkamus pārsteigumus kā telpu augi bez lapām un ziedpumpuriem, pilnībā bez dzīvības spēkiem un sava sākotnējā skaistuma. Mākslīgie ziedi ir droši cilvēku un dzīvnieku veselībai atšķirībā no dažu dzīvo ziedu veidiem, kas var radīt nopietnu kaitējumu, saindējoties ar zieda izplatīto smaržu, putekšņiem, sulu. Mākslīgo ziedu izmantošanas daudzfunkcionalitāte, izturība un ilgtermiņš ļauj tos izmantot gan telpās, gan vaļējos laukumos. Piemēram, ar mākslīgajiem ziediem var rotāt verandas, vasaras kafejnīcas, bārus, restorānus, ārpilsētas mājas, tirdzniecības centrus un citas iestādes.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu eksotisko, dārza un pļavu ziedu, kā arī zaļumu, lapu un zaru asortimentu.

Jūs varāt apskatīt mūsu darbus, izmantojot mākslīgos ziedus, apmeklējot mūsu darbu galeriju vai sociālajos tīklos.

 

Mākslīgie ziedi
Mākslīgie Koki

Koki un lapas

Mākslīgie dekoratīvie koki ir brīnišķīgs risinājums ofisa telpas, medicīniskās iestādes vai veikala vitrīnas interjeram. Halles un kāpņu laukumi arī harmoniski izskatās ar tādu spilgtu un eksotisku rotājumu.

Varam jums piedāvāt:
Mākslīgos kokus augstumā līdz 5 metriem
Tropiskos mākslīgos kokus
Ziedošus kokus
Bonsai

Mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu eksotisko, dārza un pļavu ziedu, kā arī koku, zaļumu, lapu un zaru asortimentu.

Iepazīties ar mūsu darbiem, izmantojot mākslīgos zaļumus un mākslīgos kokus, Jūs varat apmeklēt sadaļu mūsu darbi vai sociālajos tīklos.

 

Floristikas kompozīcijas

Prasme izgatavot mākslīgos ziedus ar laiku ir pārveidojusies un ieguvusi māksliniecisku formu. Tā ietver sevī krāsu, tekstūru un sastāvu ar mērķi izveidot mākslinieciskas ziedu kompozīcijas, kas uzlabo noskaņojumu un izdaiļo māju. Šodien mākslīgie ziedi ir tikpat daudzveidīgi, kā arī vietas, kurās tie tiek izmantoti.

Katru ziedu kompozīciju izveido mūsu profesionālie floristi-dizaineri ar rokām. Līdzīgi svaigi grieztiem ziediem nav divu pilnīgi vienādu ziedu rotājumu. To, ko nevar izdarīt ar dzīviem kokiem vai ziediem, var izdarīt ar mākslīgajiem, un tas ievērojami paplašina iekšējo un ārējo platību dekorēšanas iespēju robežas.

Mūsu dizaineri-floristi ar radošu pieeju izveidos:

Pušķus un ikebanas
Ziedu virtenes un arkas
Ziemassvētku vainagus

Kā arī jebkuras mākslīgo augu dekoratīvās kompozīcijas.

Iepazīties ar mūsu darbiem Jūs varat apmeklēt sadaļu mūsu darbi vai sociālajos tīklos.

Ziedu kompozīcijas